Kullanım Şartları

Mobildunya.com’u okuduğunuz, görüntülediğiniz veya siteden herhangi bir materyal indirdiğinizde aşağıdaki şartları kabul edersiniz.

  • Bu web sitesinin kullanımı ücrestizdir ve “olduğu gibi” sunulmaktadır.
  • Aksi belirtilmediği ve referans veya alıntı belirtilmediği sürece site üzerindeki herşey ©2011 Mobildunya.com’a aittir ve Tüm Hakları Saklıdır. Hatalı telif hakları beyanatı, eksik ve/veya hatalı alıntı bildirimi ve bilgimiz haricinde kullanılmış telif haklı malzemelerin site dahilinde görülmesi durumunda lütfen derhal bizimle telif@mobildunya.com adresinden iletişime geçin, hataların hemen düzeltilmesi için gereken adımlar hızlıca atılacaktır.
  • Mobildunya.com bu web sitesinde her daim değişiklik, ve/veya güncelleme yapma haklını saklı tutar, ve site dahilinde bulunabilecek güncelliğini ve/veya doğruluğunu yitirmiş bilgiler dolayısıyla sorumlu tutulamaz.
  • Mobildunya.com üzeridenki tüm metin ve grafikleri (“Materyaller”) görüntüleyebilir, bilgisayarınıza indirebilir, yazdırabilir ve kopyalayabilirsiniz, ancak; ; (a) “Materyaller” yalnızca kişisel ve ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir, ve (b) bu site üzerinde yer alan “Materyaller”i, alıntı belirtmeden veya Mobildunya.com’un yazılı izni olmadan, kısmen veya tamamen kullanma, dağıtma, lisanslama, çoğaltma ve/veya yer verme hakkına sahip değilsiniz.
  • Mobildunya.com’a bu web sitesi aracılığı ile gönderilen tüm yorumlar, geri bildirimler, bilgi veya materyaller “gizli değil” ve Mobildunya.com’un malı kabul edilir ve bunları göndererek kullanıcılar tüm telif ve entellektüel hakları ücretsiz olarak Mobildunya.com’a devrettiklerini kabul ederler.
  • Mobildunya.com bağlantı sağlayabileceği, başkaları tarafından kontrol edilen web sitelerinde yer alan içerik için sorumlu tutulamaz.
  • Mobildunya.com’da yer alan tüm bilgi ve diğer materyaller “olduğu gibi” sunulur ve Mobildunya.com site  kullanımı ile doğrudan, dolaylı, bağlı veya ikinci dereceden bağlı hiçbir hasar, kar kaybı, gelir kaybı, veri  kaybı veya işlev kaybı için sorumlu tutulamaz.