Iphone modellerine mizahi bir yaklaşım Cuma 14 Eylül, 2012

4

Piyasaya yeni çıkan iphone 5in bazılarına göre beklentileri karşılamaması ve en fazla dikkat çeken değişikliğin cihazın ekran boyutu olması yüzünden internete bu konuya mizahi bir şekilde yaklaşan fotoğraflar dolaşmaya başladı. Bunlardan bazılarına haberin devamında erişebilirsiniz. Açıkcası bende sadece işletim sistemi ile düzeltilebilecek birçok şeyi neden yeni bir modelle tanıttıklarını henüz anlamış değilim. Sanırım cihaz elime […]Piyasaya yeni çıkan iphone 5in bazılarına göre beklentileri karşılamaması ve en fazla dikkat çeken değişikliğin cihazın ekran boyutu olması yüzünden internete bu konuya mizahi bir şekilde yaklaşan fotoğraflar dolaşmaya başladı. Bunlardan bazılarına haberin devamında erişebilirsiniz. Açıkcası bende sadece işletim sistemi ile düzeltilebilecek birçok şeyi neden yeni bir modelle tanıttıklarını henüz anlamış değilim. Sanırım cihaz elime geçmeden doğru olarak değerlendiremeyeceğim.

 

brainstormer

1999 yılında mobil teknolojilere merak saran bendeniz, 2001 yılında Mobildunya ekibinin kurulmasında aktif görev almış ve 2007′de Mobildünya A.Ş. isimli şirketin kapanmasına kadar mobil teknolojilerin ülkemizde geliştirilmesi için çalışmıştır. 2009′da Burak Sepici ile beraber tekrar alevlenen mobildünya.com aşkı 2011′de eski ekibi de içine alarak yeniden başlamış ve umarım ki uzun bir süre daha devam edecektir. Esas mesleği doktor olan brainstormer şu anda uluslarası bir ilaç firmasında Medikal Müdür olarak görev yapmaktadır.

More Posts

Etiketler: , ,

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar


Apple iPhone 5 ve diğer modellerin karşılaştırması
Apple iPhone 5 ve diğer modellerin karşılaştırması
Cep Telefonu
Facebook iOS Uygulaması Güncellendi, Hızlandı
Facebook iOS Uygulaması Güncellendi, Hızlandı
Uygulama
Apple hakkında bilmediklerimiz : Infographic
Apple hakkında bilmediklerimiz : Infographic
Cep Telefonu

Henüz hiç yorum yok, bir tane ekleyin.

Bir Yorum Gönderin


Login with Facebook:
Giriş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Login with Facebook:
Giriş