Apple iPhone 5 ve diğer modellerin karşılaştırması Perşembe 13 Eylül, 2012

Tim Cook

Apple yeni oyuncağı iphone5i dün büyük bir gösteri ile tanıttı. Fakat akıllarda hala önceki modellerle farkıyla ilgili sorular dolaşıyor. Sadece ekran mı değişti diyenler için biraz moral bozucu olsa da bir karşılaştırmayı Apple sitesinden görebilirsiniz. 199 dolardan başlayan ürün ülkemizde tahminen ortalama 2000 liraya gelebilecek gibi gözüküyor. Apple ana sayfasında ki verilere bu Link  aracılığı ile ulaşabilirsiniz. […]Apple yeni oyuncağı iphone5i dün büyük bir gösteri ile tanıttı. Fakat akıllarda hala önceki modellerle farkıyla ilgili sorular dolaşıyor. Sadece ekran mı değişti diyenler için biraz moral bozucu olsa da bir karşılaştırmayı Apple sitesinden görebilirsiniz. 199 dolardan başlayan ürün ülkemizde tahminen ortalama 2000 liraya gelebilecek gibi gözüküyor. Apple ana sayfasında ki verilere bu Link  aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

brainstormer

1999 yılında mobil teknolojilere merak saran bendeniz, 2001 yılında Mobildunya ekibinin kurulmasında aktif görev almış ve 2007′de Mobildünya A.Ş. isimli şirketin kapanmasına kadar mobil teknolojilerin ülkemizde geliştirilmesi için çalışmıştır. 2009′da Burak Sepici ile beraber tekrar alevlenen mobildünya.com aşkı 2011′de eski ekibi de içine alarak yeniden başlamış ve umarım ki uzun bir süre daha devam edecektir. Esas mesleği doktor olan brainstormer şu anda uluslarası bir ilaç firmasında Medikal Müdür olarak görev yapmaktadır.

More Posts

Etiketler: , ,

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar


Iphone modellerine mizahi bir yaklaşım
Iphone modellerine mizahi bir yaklaşım
Cep Telefonu
Facebook iOS Uygulaması Güncellendi, Hızlandı
Facebook iOS Uygulaması Güncellendi, Hızlandı
Uygulama
Apple hakkında bilmediklerimiz : Infographic
Apple hakkında bilmediklerimiz : Infographic
Cep Telefonu

Bir Yorum


Geri İzlemeler ve Geri Bildirimler

Bir Yorum Gönderin


Login with Facebook:
Giriş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Login with Facebook:
Giriş