iphone prototipi ebayde satışta Çarşamba 22 Ağustos, 2012

iphoneproto

Yeni iphone için geri sayım devam ededursun, iphone 4ün prototipi e-bay üzerinden satışa çıktı. Engadget sitesinin haberine göre üzerinde Star Wars death star logolu bu ürünün gerçek olma ihtimali oldukça fazla. Habere http://www.engadget.com/2012/08/22/iphone-prototype-ebay-deathstar-logo/ adresinden ulaşabilirsiniz. brainstormer1999 yılında mobil teknolojilere merak saran bendeniz, 2001 yılında Mobildunya ekibinin kurulmasında aktif görev almış ve 2007′de Mobildünya A.Ş. isimli şirketin […]Yeni iphone için geri sayım devam ededursun, iphone 4ün prototipi e-bay üzerinden satışa çıktı. Engadget sitesinin haberine göre üzerinde Star Wars death star logolu bu ürünün gerçek olma ihtimali oldukça fazla. Habere http://www.engadget.com/2012/08/22/iphone-prototype-ebay-deathstar-logo/ adresinden ulaşabilirsiniz.

brainstormer

1999 yılında mobil teknolojilere merak saran bendeniz, 2001 yılında Mobildunya ekibinin kurulmasında aktif görev almış ve 2007′de Mobildünya A.Ş. isimli şirketin kapanmasına kadar mobil teknolojilerin ülkemizde geliştirilmesi için çalışmıştır. 2009′da Burak Sepici ile beraber tekrar alevlenen mobildünya.com aşkı 2011′de eski ekibi de içine alarak yeniden başlamış ve umarım ki uzun bir süre daha devam edecektir. Esas mesleği doktor olan brainstormer şu anda uluslarası bir ilaç firmasında Medikal Müdür olarak görev yapmaktadır.

More Posts

Etiketler: ,

Henüz hiç yorum yok, bir tane ekleyin.

Bir Yorum Gönderin


Login with Facebook:
Giriş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Login with Facebook:
Giriş