Amazon Kindle 1 milyon içerikle Hindistanda satışa çıktı Çarşamba 22 Ağustos, 2012

amazon_kindle_reading

1.2 milyarlık büyük bir pazar olan Hindistan sadece ruhani özellikleri ile değil teknolojik anlamda büyük fırsatlar içeren bir ülke. Amazon’da bunu bilerek içerik sayısı 1 milyona yaklaşan Kindle’ı Hindistan pazarında yaklaşık 125 dolar fiyattan satışa çıkardı. Amazon, ayrıca kişilerin kendi içeriklerini oluşturmalarını sağlayacak Kindle Direct Publishing (KDP)’i da Hint’li kullanıcılara açtı. brainstormer1999 yılında mobil teknolojilere merak […]1.2 milyarlık büyük bir pazar olan Hindistan sadece ruhani özellikleri ile değil teknolojik anlamda büyük fırsatlar içeren bir ülke. Amazon’da bunu bilerek içerik sayısı 1 milyona yaklaşan Kindle’ı Hindistan pazarında yaklaşık 125 dolar fiyattan satışa çıkardı.

Amazon, ayrıca kişilerin kendi içeriklerini oluşturmalarını sağlayacak Kindle Direct Publishing (KDP)’i da Hint’li kullanıcılara açtı.

brainstormer

1999 yılında mobil teknolojilere merak saran bendeniz, 2001 yılında Mobildunya ekibinin kurulmasında aktif görev almış ve 2007′de Mobildünya A.Ş. isimli şirketin kapanmasına kadar mobil teknolojilerin ülkemizde geliştirilmesi için çalışmıştır. 2009′da Burak Sepici ile beraber tekrar alevlenen mobildünya.com aşkı 2011′de eski ekibi de içine alarak yeniden başlamış ve umarım ki uzun bir süre daha devam edecektir. Esas mesleği doktor olan brainstormer şu anda uluslarası bir ilaç firmasında Medikal Müdür olarak görev yapmaktadır.

More Posts

Etiketler: , ,

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar


Amazon Kindle’ın Uluslararası Versiyonu Geliyor, Ama Türkiye’ye Değil
Amazon Kindle’ın Uluslararası Versiyonu Geliyor, Ama Türkiye’ye Değil
E-Kitap Okuyucu

Henüz hiç yorum yok, bir tane ekleyin.

Bir Yorum Gönderin


Login with Facebook:
Giriş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Login with Facebook:
Giriş