Windows 8li Nokialar geliyor Perşembe 16 Ağustos, 2012

Nokia_Lumia_Pureview_920_6

Nokia’nın Windows Phone 8 cihazlarını eylül ayı içinde tanıtması bekleniyordu. ABD’deki basın kuruluşlarına gönderilen bir etkinlik davetiyesi bu beklentinin gerçekleşeceğini gösteriyor. Nokia ve Microsoft’un 5 Eylül tarihinde New York’ta düzenleyeceği ortak basın toplantısının davetiyesinde yer alan farklı büyüklükte bölmelere sahip Windows Phone başlat ekranına bakılırsa, bu etkinlikte Windows Phone 8 yüklü yepyeni Nokia Lumia cihazlarının tanıtılması […]Nokia’nın Windows Phone 8 cihazlarını eylül ayı içinde tanıtması bekleniyordu. ABD’deki basın kuruluşlarına gönderilen bir etkinlik davetiyesi bu beklentinin gerçekleşeceğini gösteriyor. Nokia ve Microsoft’un 5 Eylül tarihinde New York’ta düzenleyeceği ortak basın toplantısının davetiyesinde yer alan farklı büyüklükte bölmelere sahip Windows Phone başlat ekranına bakılırsa, bu etkinlikte Windows Phone 8 yüklü yepyeni Nokia Lumia cihazlarının tanıtılması kuvvetle muhtemel.

New York şehrindeki etkinlik yerel saatle sabah 9:30′da (TSİ 16:30) başlayacak. 5 Eylül tarihinin bir başka ilginç özelliği Nokia’nın anavatanı Finlandiya’nın başkenti Helsinki’de düzenlenecek Nokia World etkinliğinin de başlangıç tarihi olması. Bu durum akıllara Nokia’nın yeni Windows Phone 8 cihazlarını her iki yerde aynı anda tanıtabileceğini getiriyor. New York’taki etkinlik başladığında Helsinki’de saat 16:30 olacak. Aynı anda tanıtım için Nokia World’deki lansman etkinliğinin günün ilerleyen saatlerinde düzenlenmesi gerekiyor. Henüz Nokia World etkinlik programı açıklanmadığı için ne gibi bir plan söz konusu olacak bilmiyoruz. Ancak bildiğimiz tek şey 5 Eylülde Nokia’nın yeni Windows Phone 8 cihazlarıyla tanışacağımız.

brainstormer

1999 yılında mobil teknolojilere merak saran bendeniz, 2001 yılında Mobildunya ekibinin kurulmasında aktif görev almış ve 2007′de Mobildünya A.Ş. isimli şirketin kapanmasına kadar mobil teknolojilerin ülkemizde geliştirilmesi için çalışmıştır. 2009′da Burak Sepici ile beraber tekrar alevlenen mobildünya.com aşkı 2011′de eski ekibi de içine alarak yeniden başlamış ve umarım ki uzun bir süre daha devam edecektir. Esas mesleği doktor olan brainstormer şu anda uluslarası bir ilaç firmasında Medikal Müdür olarak görev yapmaktadır.

More Posts

Etiketler: ,

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar


Android kazanıyor
Android kazanıyor
Cep Telefonu
Nokia 808 PureView’ın Kamerasını Juha Alakarku Anlatıyor
Nokia 808 PureView’ın Kamerasını Juha Alakarku Anlatıyor
Cep Telefonu, Fotoğraf Makineleri
41 Megapiksel Kere Maşallah: Nokia 808 PureView ve Lumia 610
41 Megapiksel Kere Maşallah: Nokia 808 PureView ve Lumia 610
Cep Telefonu, Fotoğraf Makineleri

Henüz hiç yorum yok, bir tane ekleyin.

Bir Yorum Gönderin


Login with Facebook:
Giriş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Login with Facebook:
Giriş