Yıllar içinde cep bilgisayarından cep telefonuna dönüşüm Pazartesi 06 Ağustos, 2012

palmevolution

Uzun yıllar önce sadece monokrom ekranlara sahip cep bilgisayarlarından evrimleşerek bugün cep bilgisayarlı cep telefonu ya da yeni adıyla akıllı telefonlara dönüşen cihazların atalarına göz atmaya ne dersiniz. Site 1996-2005 arasındaki gelişimi veriyor. Sonrası için keşke bir çalışma daha yapsalar diyoruz. Palm Evolution adı ile bilinen sitede birçok markanın tarihsel gelişim içinde modellerini bulabilirsiniz. brainstormer1999 […]Uzun yıllar önce sadece monokrom ekranlara sahip cep bilgisayarlarından evrimleşerek bugün cep bilgisayarlı cep telefonu ya da yeni adıyla akıllı telefonlara dönüşen cihazların atalarına göz atmaya ne dersiniz. Site 1996-2005 arasındaki gelişimi veriyor. Sonrası için keşke bir çalışma daha yapsalar diyoruz.

Palm Evolution adı ile bilinen sitede birçok markanın tarihsel gelişim içinde modellerini bulabilirsiniz.

brainstormer

1999 yılında mobil teknolojilere merak saran bendeniz, 2001 yılında Mobildunya ekibinin kurulmasında aktif görev almış ve 2007′de Mobildünya A.Ş. isimli şirketin kapanmasına kadar mobil teknolojilerin ülkemizde geliştirilmesi için çalışmıştır. 2009′da Burak Sepici ile beraber tekrar alevlenen mobildünya.com aşkı 2011′de eski ekibi de içine alarak yeniden başlamış ve umarım ki uzun bir süre daha devam edecektir. Esas mesleği doktor olan brainstormer şu anda uluslarası bir ilaç firmasında Medikal Müdür olarak görev yapmaktadır.

More Posts

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar


WebOS halka açılıyor
WebOS halka açılıyor
Cep Bilgisayarı, Haberler
Nielsen anketine göre Android açık ara önde gidiyor. Üretici olarak ise Apple birinci
Nielsen anketine göre Android açık ara önde gidiyor. Üretici olarak ise Apple birinci
Cep Bilgisayarı, Cep Telefonu, Haberler
Nokia Palm’ı Satın Mı Alıyor??
Cep Telefonu

Henüz hiç yorum yok, bir tane ekleyin.

Bir Yorum Gönderin


Login with Facebook:
Giriş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Login with Facebook:
Giriş