Güle güle Hotmail Hoşgeldin Outlook Cuma 03 Ağustos, 2012

thumb

Microsoft, oldukça sade ve kullanışlı arayüzüyle dikkat çeken Outlook isimli yeni mail servisini yayınladı. Her zaman Gmail ile yarışta olan Hotmail için sanırım bir adım daha öne geçmiş diyebiliriz. Windows 8 ile birlikte Metro-Style tasarıma geçen Microsoft bunu bütün ürünlerine uygulamaya çalışıyor ve dolayısıyla Outlook’ta da bunu görmek mümkün. Klavye kısayolları ile hızlı kullanımı deneyebilirsiniz […]Microsoft, oldukça sade ve kullanışlı arayüzüyle dikkat çeken Outlook isimli yeni mail servisini yayınladı. Her zaman Gmail ile yarışta olan Hotmail için sanırım bir adım daha öne geçmiş diyebiliriz.

Windows 8 ile birlikte Metro-Style tasarıma geçen Microsoft bunu bütün ürünlerine uygulamaya çalışıyor ve dolayısıyla Outlook’ta da bunu görmek mümkün. Klavye kısayolları ile hızlı kullanımı deneyebilirsiniz ve hatta kısayolları beğenmezseniz başka bir servisin (Gmail, Yahoo!Mail) ayarlarını kullanabilir veya kısayolları tamamen kapatabilirsiniz.

Twitter ve Facebook hesaplarınızla Outlook’unuzu senkronize edebilirsiniz böylece tüm önemli fotoğraflarınıza ve kontaklarınıza erişebilirsiniz. Üstelik @outlook.com uzantılı mail almanızda artık mümkün.

Birçok kolaylığı beraberinde getiren Outlook şuan öngösterimde ama denemek isteyenler buradan ulaşabilir. Outlook Live

Kaynak : Yeni medya düzeni web sitesi ( http://www.yenimedyaduzeni.com/microsofttan-yepyeni-bir-webmail-servisi-outlook/ )

brainstormer

1999 yılında mobil teknolojilere merak saran bendeniz, 2001 yılında Mobildunya ekibinin kurulmasında aktif görev almış ve 2007′de Mobildünya A.Ş. isimli şirketin kapanmasına kadar mobil teknolojilerin ülkemizde geliştirilmesi için çalışmıştır. 2009′da Burak Sepici ile beraber tekrar alevlenen mobildünya.com aşkı 2011′de eski ekibi de içine alarak yeniden başlamış ve umarım ki uzun bir süre daha devam edecektir. Esas mesleği doktor olan brainstormer şu anda uluslarası bir ilaç firmasında Medikal Müdür olarak görev yapmaktadır.

More Posts

Henüz hiç yorum yok, bir tane ekleyin.

Bir Yorum Gönderin


Login with Facebook:
Giriş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Login with Facebook:
Giriş