Archos tabletler Türkiyede Pazar 27 Kasım, 2011

pr_archos_7_large_wide

Avrupada taşınabilir multimedya oynatıcı alanında ilk akla gelen isimlerden olan Archos, 3 tablet modelini Türkiyede satışa sunuyor. Archos, Lidya Grup’un Ekim ayında imzaladığı Türkiye Distribütörlüğü anlaşması ile Türkiye’ye geliyor. Android tabletleriyle yurt dışında epey başarılı bir gidişatta ilerleyen Archos, 3 yeni modelini Kasım ayında Türkiye pazarına sunacak. Lidya Grup, farklı ihtiyaç ve gelir segmentine uygun […]Avrupada taşınabilir multimedya oynatıcı alanında ilk akla gelen isimlerden olan Archos, 3 tablet modelini Türkiyede satışa sunuyor.

Archos, Lidya Grup’un Ekim ayında imzaladığı Türkiye Distribütörlüğü anlaşması ile Türkiye’ye geliyor. Android tabletleriyle yurt dışında epey başarılı bir gidişatta ilerleyen Archos, 3 yeni modelini Kasım ayında Türkiye pazarına sunacak.

Lidya Grup, farklı ihtiyaç ve gelir segmentine uygun 3 modeli öncelikle piyasaya sunacak. 3G’li Archos 80 G9 ve Arnova 7C G2 ile Archos 7C Home Serisi tablet PC’ler Darty Mağazaları’nda satışa sunulacak.

Avrupa taşınabilir ses ve görüntü ürünleri pazarının öncü markalarından olan ve bugün Android bazlı tablet PC’lere yönelen Archos, 1988 yılından beri tüketici elektroniği pazarında faaliyet gösteriyor. Archos 2000 yılında Jukebox 6000 isimli ilk harddiskli MP3 playerı pazara sunmuştu. Firma, 2003 yılında TV kaydı yapabilen ilk taşınabilir multimedya oynatıcıyı tüketiciyle buluşturdu. 2008 yılında ilk nesil internet tabletleri piyasaya sunan Archos, 2009 yılında Android işletim sistemine sahip ilk tabletlerini satmaya başladı.

brainstormer

1999 yılında mobil teknolojilere merak saran bendeniz, 2001 yılında Mobildunya ekibinin kurulmasında aktif görev almış ve 2007′de Mobildünya A.Ş. isimli şirketin kapanmasına kadar mobil teknolojilerin ülkemizde geliştirilmesi için çalışmıştır. 2009′da Burak Sepici ile beraber tekrar alevlenen mobildünya.com aşkı 2011′de eski ekibi de içine alarak yeniden başlamış ve umarım ki uzun bir süre daha devam edecektir. Esas mesleği doktor olan brainstormer şu anda uluslarası bir ilaç firmasında Medikal Müdür olarak görev yapmaktadır.

More Posts

Etiketler: ,

Henüz hiç yorum yok, bir tane ekleyin.

Bir Yorum Gönderin


Login with Facebook:
Giriş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Login with Facebook:
Giriş