Nokia Lumia 800 Yok Satıyor? Cuma 25 Kasım, 2011

Nokia-Lumia-800-UK

Nokia İngiltere bu ay içerisinde piyasaya sürdükleri Nokia Lumia 800, Windows Phone işletim sistemli ilk telefonlarının satışlarının “müthiş” başladığını bildirdi.Nokia İngiltere bu ay içerisinde piyasaya sürdükleri Nokia Lumia 800, Windows Phone işletim sistemli ilk telefonlarının satışlarının “müthiş” başladığını bildirdi.

Nokia’nın sözcüsü James Etheridge’e göre, Lumia 800 yakın geçmişte piyasaya çıkan Nokia ürünlerinden en hızlı ilk hafta satışına sahip ürün oldu. Lumia 800′ün yapılan araştırmalara göre de İngiliz kullanıcılar tarafından bir başkasına tavsiye edecekleri Nokia telefon anlamında en yüksek skoru aldığı da açıklamalar arasında belirtilenlerden.

Nokia Türkiye’nin de Windows Phone telefonlarının piyasalarımıza geleceğinin müjdesini verdiğini düşünürsek bize beklemek düşüyor. Kim bilir, Lumia 800 ve Windows Phone sayesinde Nokia kısa süreli yedeğe çıktığı oyunda yine baş aktör haline gelebilir.

Kaynak: total telecom

breakthru

breakthru

1979 yılında Ankara'da doğdu. Mühendislik ve İşletme Master öğrenimini sürdürürken brainstormer tarafından Mobildunya.com'da teknoloji yazarlığına sürüklendi! O dönemde "Yazılarını geciktiren yazar" olarak nam salsa da Mobildunya.com'un uzun bir aradan sonra tekrar yayına girmesinde önemli rol oynadı...

More Posts


İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar


Windows Phone Marketplace Türkiye de Dahil 13 Yeni Ülkeye Kapılarını Açtı
Windows Phone Marketplace Türkiye de Dahil 13 Yeni Ülkeye Kapılarını Açtı
Cep Telefonu
Apple Siri – Ses Tanıma Teknolojisinde Son Nokta mı?
Apple Siri – Ses Tanıma Teknolojisinde Son Nokta mı?
Cep Telefonu, Uygulama, Yazılım İnceleme
MS Office 365 vs Google Docs
MS Office 365 vs Google Docs
Bulut

Henüz hiç yorum yok, bir tane ekleyin.

Bir Yorum Gönderin


Login with Facebook:
Giriş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Login with Facebook:
Giriş